Tο Σωματείο «ΙΚΕΛΟΣ» αναζητά ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗ για το νέο Κέντρο Ημέρας παιδιών, εφήβων και νεαρών ενηλίκων με Διαταραχές Αυτιστικού Φάσματος στον Πύργο Ηλείας.
Τα δικαιολογητικά είναι: Βιογραφικό – αίτηση, Πτυχίο Λογοθεραπείας, Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος, Γνώση Αγγλικών, Γνώση χρήσης Η/Υ, επιθυμητή εμπειρία σε Μονάδα Ψυχικής Υγείας, επιθυμητό Μεταπτυχιακό σε συναφές αντικείμενο.
Οι ενδιαφερόμενοι/ες αποστέλλουν τα δικαιολογητικά τους στο e-mail: hr@somateio–ikelos.gr με θέμα «Για τη θέση ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗ στο ΚΗ Ηλείας» έως τις 20/06/2024 .